
Nellcor Puritan Bennett - N-395 Pluse Oximeter
| Brand: | EnerSys |
| Type: | Sealed Lead Acid |
| Voltage: | 6.0 |
| Capacity: | 4.0 Ah |
| Color: | Grey |
| Size: | 2.76" x 1.85" x 4.02" |
| Contacts: | .187" Tab |
| Warranty: | 12 Months |
$4.20
Original: $12.00
-65%Nellcor Puritan Bennett - N-395 Pluse Oximeter—
$12.00
$4.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | EnerSys |
| Type: | Sealed Lead Acid |
| Voltage: | 6.0 |
| Capacity: | 4.0 Ah |
| Color: | Grey |
| Size: | 2.76" x 1.85" x 4.02" |
| Contacts: | .187" Tab |
| Warranty: | 12 Months |










