
NP7-12-1 Sealed Lead Acid Battery for APC BK500MC
| Brand: | EnerSys |
| Type: | Sealed Lead Acid |
| Voltage: | 12.0 |
| Capacity: | 7.0 Ah |
| Color: | Grey |
| Size: | 5.95" x 2.56" x 3.70" |
| Contacts: | .250" Tab |
| Warranty: | 12 Months |
$12.60
Original: $36.00
-65%NP7-12-1 Sealed Lead Acid Battery for APC BK500MC—
$36.00
$12.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | EnerSys |
| Type: | Sealed Lead Acid |
| Voltage: | 12.0 |
| Capacity: | 7.0 Ah |
| Color: | Grey |
| Size: | 5.95" x 2.56" x 3.70" |
| Contacts: | .250" Tab |
| Warranty: | 12 Months |















